Замъка Нарадин
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Наказания!!!!
Purple coffee EmptySat Mar 30, 2013 12:58 am by Admin1

» Приятели
Purple coffee EmptySun May 29, 2011 2:29 am by Брейди Евънс

» Другарче за РП
Purple coffee EmptyWed May 25, 2011 11:54 pm by Amara Griffiths

» Къщичката на дърво
Purple coffee EmptyThu May 12, 2011 1:14 pm by Amara Griffiths

» Гадже,брат/сестра/БФФ и др..
Purple coffee EmptyMon May 09, 2011 12:15 pm by Amara Griffiths

» Аиде и аз да се разпиша .. ^^
Purple coffee EmptyMon May 09, 2011 10:08 am by Мегън Сторм

» Дискотека "Аутор"
Purple coffee EmptySun May 08, 2011 12:49 pm by Мария Волтури

» Mc Donalds
Purple coffee EmptySat May 07, 2011 12:17 pm by Devildare

» Герои на върколаците
Purple coffee EmptySat May 07, 2011 12:07 am by Admin1

Log in

I forgot my password

Keywords

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Purple coffee

2 posters

Go down

Purple coffee Empty Purple coffee

Post  Брейди Евънс Mon May 02, 2011 10:53 am

Purple coffee Purple_cafe
Брейди Евънс
Брейди Евънс
Учител по История на Магията

Сила : Манипулация над съзнанието

Back to top Go down

Purple coffee Empty Re: Purple coffee

Post  Брейди Евънс Mon May 02, 2011 10:55 am

Влязох в кафенето с уверена и грациозна крачка. Както предполагах, беше тъпо, долнопробно човешко кафене. Настаних се на една от масите и кръстосах крака. Бавно плъзнах погледа си наоколо. Естествено, очите ми бяха скрити от големи черни очила Ray-Ban. Вратата на кафенето се отвори отново. Този път беше.. демон?
Тъкмо мислех че ще остана насаме със себе си, когато чух познат глас зад гърба си:
- Кажи ми, че се шегуваш.
С небрежен жест свалих очилата си и вперих очите си в нейните.
- Защо не. - отвърнах с тих, равен глас.
Тя седна на столчето срещу мен и ме огледа целия - от кестенявата ми коса, през спортните ми дрешки, чак до обувките.
- Откога не съм те виждала? - попитах аз, и погледнах към сестра ми.
Брейди Евънс
Брейди Евънс
Учител по История на Магията

Сила : Манипулация над съзнанието

Back to top Go down

Purple coffee Empty Re: Purple coffee

Post  Нора Енъл Tue May 03, 2011 1:23 am

Нуждаех се от силно кафе и без да подбирам (всички ми бяха еднакво безлични) влязох в първото. Имаше доста хора и... Вампир? Къде такъв късмет като моя, помислих си.
Отидох на касата и поръчах на сладкия сервитьор:
- Двойно черно кафе без захар - усмихнах се на потенциалния роб - беше идеален за това!
- Веднага.
След като си получих напитката се огледах за подходяща маса... И погледът ми попадна на една, до болка позната, фигура.
Седнах точно срещу брат си и плъзнах очи по цялото ми тяло... Да, да не ми беше брат...
- Откога не съм те виждал? - попита ме той.
- От мноооого време - невинна усмивка се появи на лицето ми. - Е, бате, как е живота на учител?
Нора Енъл
Нора Енъл
Ученичка 1ви курс

Сила : Хроника
Гадже : търси се xD
Сестра/Брат : Брейди Евънс, Ефи Стонем

Back to top Go down

Purple coffee Empty Re: Purple coffee

Post  Брейди Евънс Tue May 03, 2011 11:59 am

- Добре минава! - вяло отвърнах аз - Злите езиги говорят че ще ти предавам в скоро време! И като се сетя, наистина от доста време не сме се засичали! Предната ни "семейна сбирка" не бе от най-приятните.- отбелязах нехайно, надигайки чашата още веднъж и спрях погледа си на сестра ми. Как можех да ги забравя нали не ги обичах, но ми се налагаше да ходя на онези семейни сбирщини, които организираше майка ми. Не ме лишаваха от щипането на бузки на леля Марч, одумването, което ми подготвяше всеки път баба Тери и сватосването, специалитет на чичо Джон и леля Линда..А това бе само част от огромното семейство, на което принадлежах... Не смятаме и родата на таткото, но пък можеше да нарича "тате" и татенцето на Нора, така че не и липсваше абсолютно нищо.. Наред с тези лошотийки, пропусках и приятната компания на готините братовчедки и приятелки на Нол, а една от тях бе Рейч, не че и тя най-вероятно много, много се подвизаваше по празници на семейните вечери, но все пак, един път се появи, и... като чели имаше малко къвосмешение, но така и никой не разбра със сигурност.
Брейди Евънс
Брейди Евънс
Учител по История на Магията

Сила : Манипулация над съзнанието

Back to top Go down

Purple coffee Empty Re: Purple coffee

Post  Нора Енъл Wed May 04, 2011 12:30 am

- Ти? Ще преподаваш на мен? - ухилих се. - Това може да се окаже интересно... Колкото до семейната сбирка - просто не ми напомняй. Така се бях напила, че една от досадните ни лели успя да ме сватоса с някъв шишко... Не че преди това не го предлагаше на Рейчъл, де... Таа, бате, какво те води в такова долнопробно, човешко кафе?
В момента усилено се опитвах да разкарам спомените за "прекрасното" си семейство. Не ги бях виждала или чувала от доста време и се надявах така да си остане. Освен Брейди, но него нямаше как да го избягвам... Пък и той бе поносим, в сравнение с леля Марч, чичо Джон и производни роднини на тях.
Отпих голяма глътка от кафето и извадих кутията си с цигари. Запалих и дръпнах, наслаждавайки се на навлезлия в дробовете ми никотин.
Нора Енъл
Нора Енъл
Ученичка 1ви курс

Сила : Хроника
Гадже : търси се xD
Сестра/Брат : Брейди Евънс, Ефи Стонем

Back to top Go down

Purple coffee Empty Re: Purple coffee

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum