Замъка Нарадин
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Наказания!!!!
Ресторант "Голдън" EmptySat Mar 30, 2013 12:58 am by Admin1

» Приятели
Ресторант "Голдън" EmptySun May 29, 2011 2:29 am by Брейди Евънс

» Другарче за РП
Ресторант "Голдън" EmptyWed May 25, 2011 11:54 pm by Amara Griffiths

» Къщичката на дърво
Ресторант "Голдън" EmptyThu May 12, 2011 1:14 pm by Amara Griffiths

» Гадже,брат/сестра/БФФ и др..
Ресторант "Голдън" EmptyMon May 09, 2011 12:15 pm by Amara Griffiths

» Аиде и аз да се разпиша .. ^^
Ресторант "Голдън" EmptyMon May 09, 2011 10:08 am by Мегън Сторм

» Дискотека "Аутор"
Ресторант "Голдън" EmptySun May 08, 2011 12:49 pm by Мария Волтури

» Mc Donalds
Ресторант "Голдън" EmptySat May 07, 2011 12:17 pm by Devildare

» Герои на върколаците
Ресторант "Голдън" EmptySat May 07, 2011 12:07 am by Admin1

Log in

I forgot my password

Keywords

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Ресторант "Голдън"

Go down

Ресторант "Голдън" Empty Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri Sep 10, 2010 11:18 am

Ресторант "Голдън" Restaurant_4

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri May 06, 2011 5:41 am

Най-сетне седмицата свърши и дойде заслужената ми почивка.Реших да отида да хапна някъде.Влязох в банята за да се изкъпя.Когато приключих си избрах какво да нося и не след дълго вече заключвах вратата на стаята си.
Отидох в центъра на града където бяха повечето ресторанти и паркове.
Видях някакъв ресторант и реших да отида.Отворих вратата и влязох вътре.Настаних се на една маса и едно усмихнато момиче дойде и ме попита какво желая.Прегледах менюто набързо и казах:
-Една салата и червено вино моля.-усмихнах се и се облегнах удобно назад.
Момичето ми се усмихнах и си тръгна.Запалих си една цигара и зачаках поръчката си.

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Lucas Scott Fri May 06, 2011 5:47 am

Първите ми дни в това училище,или там каквото беше,минаха доста бавно.Вече започнах да се отчайвам.Тук беше доста скучно.Поне се радвах,че имаше много като мен и затова сега спокойно можех да се разхождам по улиците,без да се тревожа,че мога да нападна някой.
Излязох от замъка,като си мислех,че това е забранено.Може би тованаистина беше забранено,но всички говореха за града.Реших и аз да го видя този град и да видя какво му е толкова интересното.
Имах някакви пари,а и бях леко гладен.Стигнах в града и започнах разходката си.След известно време попаднах на един нитересен ресторант.Реших да вляза вътре.Седнах на една маса и зачаках сервитьорката да дойде.
Междувременно,видях директорката на една от масите.Ако ще ми се кара,сега щеше да го направи.
Сервитьорката дойде.Поръчах си една кола и спогети.Колкото и голям да бях,все още обичах кола и спаегети,любимата ми комбинация.
Облегнах се назад,и се загледах в директорката.
Lucas Scott
Lucas Scott
Ученик 1ви курс

Сила : Телекинеза

Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri May 06, 2011 5:53 am

Момичето се върна с поръчката и ми се усмихна оставяйки я на масата.
Хапнах от слата и пийнах от виното,когато видях как Лукас влиза в ресторанта.
Дръпнах от цигарата си и я загасих.Само по погледа му разбрах че му беше доста скучно в училището.Оставих приборите на масата и взех чашата си с вино.Станах внимателно и отидох до него.
-Здрасти Лукас.Може ли?-казах усмихната.

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Lucas Scott Fri May 06, 2011 6:02 am

И точно когато ми пристигна поръчката,забелязах как директорката идва към мен.Леле,сега загазих.Сигурно идваше да ми се накара и да ми каже,колко съм тъп да излизам от училището.
Тя ме поздрави и попита дали може да седне.
-Добър Ден,и да може. - усмихнах се аз ис е наместих.Тя седна и ме погледна.Директорката беше доста красива.Дори се чудех,дали не е по - млада от мен.
Сто процента бях сигурен,че е по - млада от мен,но не знаех,защо е директорка.
-Извинете,че излязох от замъка,но просто там ми стана доста скучно и реших да се разходя малко. - веднага започнах да се обеснявам аз.
Lucas Scott
Lucas Scott
Ученик 1ви курс

Сила : Телекинеза

Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri May 06, 2011 6:11 am

Отпих от виното си и се засмях леко на обясненията му.Нямаше да му се карам.Напълно го разбирах.Отпих и последното което беше останало и казах:
-Няма да ти се карам.Даже те разбирам.-усмихнах се и се облегнах назад.
Повиках сервитьорката и си поръчах един коктейл "Маргарита".Беше любимият ми.Попринцип учениците нямаха право да напускат,но много добре знаех какво правят след като мине вечерният час и всички трябва да си лягат.Излизаха тайно от замъка и се забавляваха с приятелите си.
-Е,харесва ли ти града?-попитах усмихната.Сервитьорката дойде и ми подаде маргаритата.отпиох от нея и се облегнах удобно назад чакайки отговорът му.

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Lucas Scott Fri May 06, 2011 6:37 am

Явно съм се объркал,защото тя не ми се скара.Поне за сега,нямаше да ми се кара,което си беше добре.
Тя попита дали града ми харесва.
-Бил съм в много градове,но този е по - специален,и ми харесва. - казах аз. - Идвам за първи път и се надявам да успея да го разгледам преди да сме започнали с тежката част с училището. - усмихнах се аз и си доядох спагетите. - Извинете,че ви питам,но на колко години сте? - попитах директно,вероятно това ми беше грешката,но исках да зная. - Наистина,кажи ми,искам да знам,защото ми се струвате много млада,на 19 - 20,някъде.
Lucas Scott
Lucas Scott
Ученик 1ви курс

Сила : Телекинеза

Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri May 06, 2011 6:46 am

Усмихнах му се и отговорих на въпроса му.
-Ми на 18 съм.Вече няколко века.-Засмях се леко и отпих от питието си,запалих нова цигара.За момент бях забравила че съм вампир.Бяха минали векове,но все още ясно си спомнях коя бях и какъв живот бях водила до деня в който ме убиха и ме превърнах в това.Погледнах го.Беше доста хубав.Имаше и хубаво тяло.Явно тренираше нещо.Но реших да не го питам.Нямаше да е етично от моя страна.Все пак бях директорка на училището в което учи.
-Какво те доведе в училището?-попитах поглеждайки го.

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Lucas Scott Fri May 06, 2011 6:57 am

След като ми отговори,че е на 18 в продължение на няколко века се засмях леко.Явно и тя като мен е вампир.След което ме попита какво ме е довело в училището.
-Ами,убих много хора,и то всичките ми приятели,момичето,което обичах,и гаджет о`и.След като останах сам,един човек ме намери и ми предложи училището.След като убих и него,реших да видя какво е това училище и дойдох.Тук ми хареса,защото няма много хора и така мога да съм сред свои. - усмихнах се и изпих колата си,след което дойде сервитьорката и си поръчах една бира.
Lucas Scott
Lucas Scott
Ученик 1ви курс

Сила : Телекинеза

Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  ???? Fri May 06, 2011 7:08 am

-Доста си убивал.Аз лично предпочитам животинската кръв.Не е като човешката,но пак върши работа.-усмихнах се.
Отпих от маргаритата и поставих чашата на масата.Изглеждаше че Лукас е добро момче.С доста кофти минало.И моето не беше много приятно.Основах училището с надеждата че ще мога да помогна на създанията.
Докато си разговаряхме с Лукас усетих как някой си играе с косата ми.
Обърнах се и видях някакъв мъж който стоеше и ми се усмихваше мазно.
Погледнах от с присвити очи и го помолих да престане.Явно тонът ми не му хареса и затова ме напсува и излезна от ресторанта.Усмихнах се леко на Лукас и отпих от питието си.

????
Guest


Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Lucas Scott Fri May 06, 2011 7:21 am

Някакъв човек я напсува,тя се обърна към мен и ми се усмихна.Явно нямаше много приятели в града,или просто този перко,не беше от хората,които я обичаха.
Доскуча ми и вече не знаех какво да правя.Дриекторката беше приятна компания,но на всеки му писва да седи в едно ресторантче толкова дълго време.Леко се наместих на стола,след което ми хрумна нещо.
-Искате ли да ме разведете малко из града? - попитах аз и се изправих.Щях да си тръгна,но исках тя да ме разведе.Оставих пари на масата,тя започна да бърка в дамската си чанта,но аз я спрях. - Вие ме развеждате,а аз ще ви почерпя сега,сделка или не? - попитах и се засмях.
Lucas Scott
Lucas Scott
Ученик 1ви курс

Сила : Телекинеза

Back to top Go down

Ресторант "Голдън" Empty Re: Ресторант "Голдън"

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum